درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور
فرم درخواست کارآموزی


گروه انفورماتیک پارمیس از میان کلیه علاقه مندان واجد شرایط ذیل در زمینه طراحی وب سایت های پوتا کارآموز می پذیرید.داوطلبان پس از تکمیل فرم اینترنتی با شماره تماسهای ما تماس گیرند تا روز و ساعت مصاحبه ایشان اعلام گردد.
نام و نام خانوادگی (*)
نام خود را کامل و دقیق وارد نمایید
E-mail (*)
Invalid email address.
شماره تلفن ثابت (*)
شماره تلفن ثابت خود را صحیح وارد نمایید
شماره تلفن همراه (*)
شماره تلفن همراه خود را صحیح وارد نمایید
رشته تحصیلی (*)
لطفا رشته خود را به درستی وارد نمایید
مقطع تحصیلی (*)
لطفا مقطع تحصیلی خود را به درستی اعلام نمایید
نوع دانشگاه (*)
نوع دانشگاه خود رابه درستی وارد نمایید
نام دانشگاه (*)
نام دانشگاه خود را به درستی وارد نمایید
مدت زمان کارآموزی (*)
مدت زمان کارآموزی را برحسب ساعت درست وارد نمایید
توانایی های شما (*)
حتی اگر توانیی ندارید وارد نمایید "ندارم"
سایر توضیحات
توضیحات وارد نشده
به چه صورت با ما آشنا شدید؟ (*)
سوال آشنایی با ما را پاسخ دهید
  

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید