درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور

 

گروه انفورماتیک پارمیساز سال 1385 با همکاری شرکت داده گستر پارمیس با هدف ارائه سرویس های طراحی وب سایت و پروژه های تحت وب آغاز به کار نمود ، با یاری خداوند متعال در حال حاضر با توجه به کیفیت محصولات و ارائه خدمات مناسب و اعتماد مشتریان به خدمات ، این شرکت جزء یکی از شرکت های مطمئن انفورماتیک ایران در ایران به شمار می آید .
تنها شعار تجاری گروه طراحی وب پارمیس رونمایی از نمونه کارهایی تیم ماست و طی این سال ها تنها معیار سنجش خدمات ما رضایت مشتریان از محصولات گروه ما بوده است


تیم طراحی وب پارمیس همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری یم طراحی وب پارمیس بر روی نرم افزار و پروژه های تحت وب موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.شما با انتخاب گروه انفورماتیک پارمیس به کیفیت، پابداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت الکترونیک خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ،گروه انفورماتیک پارمیس راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است .

 


عمده فعالیتهای گروه انفورماتیک پارمیس :

گروه طراحی وب پارمیس

تیم هاستینگ مارال هاست

خدمات ارسال اس ام اس پارمیس

خدمات دفتر کار همراه

ارائه نرم افزار و پیاده سازی وب سایت های پویا ، فروشگاه الکترونیکی ، مدیریت پیامک و نرم افزار شکایاتبرخی از ویژگی های گروه طراحی وب پارمیس که موجب برتری آن نسبت به اکثر رقبا می شود در زیر آمده است :

پاسخگویی مناسب

جلسه آموزشی کار با وب سایت به صورت رایگان

مشاوره رایگان در زمینه تجارت الکترونیک

طراحی سایت مطابق با جدیترین دیزاین های روز

معرفی سرورهای مناسب از بهترین دیتا سنتر های دنیا

برنامه نویسی سفارش مشتری تحت وب

مشاوره و ارائه خدمات در امور گرافیک

تهیه محتوای وب سایت ها

ارائه راهکار تجارت الکترونیک

 مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید