درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور

 

فروشگاه آنلاین (فروشگاه اینترنتی) یک وب سایت است که مانند یک فروشگاه سنتی، اجناس مختلفی را برای فروش عرضه می‌کند. خریداران پس از ورود به سایت فروشگاه،کالاهای موردنظر خود را سفارش می‌دهند. پس از تکمیل سفارش، هزینه‌ی آن به چند شیوه قابل پرداخت است: با کارت‌های بانکی(کلیه بانک های عضو شتاب با قابلیت پرداخت اینترنتی)،شیوه پرداخت نقدی به مأمور پست در زمان تحویل کالا، و یا واریز به حساب و یا با پیک موتوری. پس از مشاهده و تأیید سفارش توسط مسئول فروشگاه، مأمور پست کالا را در محل فروشنده تحویل می‌گیرد و به دست خریدار می‌رساند. اداره‌ی فروشگاه اینترنتی توسط نرم‌افزارهای ویژه‌ای صورت می‌گیرد که اضافه کردن کالا، ایجاد سبد خرید، اتصال به سیستم بانکی، اتصال به سیستم پست، پیگیری سفارش توسط خریدار، مشاهده و ارسال سفارش‌ها توسط فروشنده، و تهیه‌ی گزارش‌های مختلف از فروش، از امکانات این نرم‌افزار است. داشتن فروشگاه اینترنتی علاوه بر اینکه  سبب آشنائی هزاران نفر با محصولات شما خواهد گرديد می تواند تجارت شما هر روز بیش از پیش گسترده تر کند .

هر روز که به گستره جهان افزوده می شود نیازهای جدید به عرصه حضور می گذارند .شاید کمتر کسی خرید کلیه محصولات مورد نیاز خود  از طریق فروشگاههای اینترنتی در 30 سال گذشته در رویای خود می توانست بپروراند , امروزه اکثر نیازهای مشتری می تواند از طریق فروشگاه های اینترنتی مرتفع گردد . در این میان هرچه یک فروشگاه اینترنتی بتواند فرایند خرید تا تحویل کالا را راحت تر و ساده تر انجام دهد , هم چنین بتواند به روش های مختلف با مشتریان خود در ارتباط باشد می تواند نقش پررنگ تری در زمینه تجارت الکترونیک و افزایش در آمد خود دارد , جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی صاحب فروشگاه باید به نکاتی توجه کند .همانطور که در دنیای واقعی فرو شگاهی که در زمینه پوشاک فعالیت می کند با فروشگاهی که در زمینه لوازم خانگی فعالیت می کند نه تنها در طراحی و دکوراسیون فروشگاه بلکه در شیوه ارائه محصول و روش های تحویل به مشتری متفاوتند . در راه  اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیز  باید به این تفاوت ها توجه کرد .گروه انفورماتیک پارمیس با بهره گیری از فنون نوین تجارت الکترونیک راه گشای کار شما در راه اندازی و طراحی یک فروشگاه اینترنتی موفق می باشد.

تیم مشاورین پارمیس تا آنالیز و نوع محصولات شما بهترین و کاراترین فروشگاه اینترنتی که بتواند به صورت تخصصی پاسخگوی فروش محصولات شما در اینترنت باشد را به شما معرفی و متخخص برنامه نویس ما آنرا برای شما پیاده سازی می کند ,  پس در صورتی که قصد راه اندازی یک فروشگاه الکترونیک را دارید قبل از پرداخت هزینه های سنگین جهت پیاده سازی فروشگاه اینترنتی خود با ما مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره و نظرات تخصصی آنها بهره مند باشید .


مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید