درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور

 

بازاریابی اینترنتی روش بازاریابی خدمات و محصولات از طریق اینترنت برای کابرانی است که مایل هستند شما را پیدا کنند می باشد.

در واقع این نوع بازاریابی به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از استراتژی های موجود ترافیک وب سایت و تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش دهید. بدیهی هست امروزه بسیاری از سازمان ها استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی را برای کسب و کار بهتر با هم سازگار می کنند.

مزایای بازاریابی اینترنتی :

  • مهمترین مزیت بازاریابی اینترنتی بر تبلیغات دیگر بر این عامل است که هزینه های بسیار پایین تری را به همراه دارد.
  • دومین مزیت آن مخاطبان جهانی است که شما به آسانی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید.
  • همچنین شما با بازاریابی اینترنتی می توانید مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری را به وجود بیاورید که هر کدام دامنه گسترده ای از کسب و کار را دارند.
  • ابزار بازاریابی اینترنتی می تواند برای پیدا کردن مکان هایی از وب سایت شما که ترافیک بالاتری دارند استفاده شود. همچنین این ابزار می تواند برای بالاتر بردن رنک وب سایت نیز بکار رود.

مراحل بازاریابی اینترنتی:

 

تیم تخصصی پارمیس با تجربه چندین ساله خود در زمینه مشاوره تبلیغات اینترنتی و راه اندازی بسیاری از کمپین های موجود در داخل و خارح ایران به شما پیشنهاد خواهد کرد مراحل زیر را برای شروع بازاریابی اینترنتی در نظر داشته باشید:

 

اولین گام طراحی وب سایت کارامد، جذاب، پرسرعت و ایمن است. مطمئن باشید بدون یک وب سایت موفق شانسی برای موفق شدن در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک نخواهید داشت.

بعد از طراحی وب سایت، استفاده از تبلیغات گوگل می باشد. ما معتقد هستیم گوگل پربازده ترین و بهترین جا برا تبلیغات است بنابراین استفاده از تبلیغات گوگل خصوصا تبلیغات کلیکی گوگل به شما کمک خواهد کرد تا کسب و کار خود را متحول کنید.

سومین گام استفاده از ابزار سئو یا همان بهینه سازی سایت شما می باشد که یک سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود. اگر گوگل شما را نبیند هیچ کسی نیز شما و وب سایتتان را نخواهد دید.

در انتها استفاده از ابزاهای آنلاین دیگر مانند بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی ، بلاگ ها ، ایمیل مارکتینگ است.

 

در پایان یادآور می شویم ابزارهای بالا مکمل همدیگر محسوب می شوند و تیم تخصصی پارمیس قادر است بر اساس کسب و کار خود بهترین آن ها را برای شما پیاده سازی کند.


مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید