درگاه اینترنتی

  گفت و گو با اپراتور

 

در این روش مشتری با مراجعه به آلبوم قالب های طراحی شده توسط گروه طراحی وب سایت پارمیس و انتخاب قالب مورد نظر درخواست نصب و راه اندازی وب سایت خود با قالب انتخابی بر روی سیستم مدیریت محتوای پارمیس را خواهد نمود ، از مزیت های این روش :

 

 • کاهش هزینه ها
 • سرعت در تحویل وب سایت به مشتری ( حد اکثر 48 ساعت پس از سفارش)
 • آموزش سریع و آسان جهت مدیریت کامل وب سایت توسط مشتری
 • امکان اضافه نمودن امکانات درخواستی مشتری به هسته وب سایت

 

البته در این روش تنها وب سایت به همراه قالب انتخابی و فایل های آموزشی به مشتری تحویل داده خواهد شد و خدماتی از قبیل درج محتوای سایت ، طراحی بنر ها ، تغییر گرافیک سایت و نصب امکانات اضافه درخواستی توسط مشتری شامل هزینه جداگانه می باشد که به مورد درخواست مشتری محاسبه و اعلام می گردد .

در صورتی که تمایل به خرید یکی از قالب های طراحی شده  دارید به ترتیب مراحل زیر اقدامات لازم جهت خرید سرویس را انجام دهید .

 

 1. ورود به بخش آلبوم قالب های طراحی شده و انتخاب قالب.
 2. سفارش آنلاین قالب با کلیک بر روی آیکون سفارش.
 3. ورود به فروشگاه محصولات پارمیس و تکمیل فرم سفارش.
 4. درصورتی که نیاز به سرویس ها و امکانات اضافی دارید می توانید در فرم سفارش افزودنی های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 5. خرید سرویس هاست و دامنه ( در صورتی که هاست خود را قبلاً از شرکت دیگری تهیه نموده اید ، قبل از سفارش محصول با کارشناسان پارمیس تماس بگیرید تا بررسی شود آیا هاست فعلی شما برای نصب سیستم مدیریت محتوای پارمیس مناسب هست یا خیر )..
 6. پرداخت وجه سفارش به صورت کامل ( سرویس قالب های از پیش طراحی شده پارمیس بدون قرار داد خرید به مشتری تحویل می شود  البته شرایط خدمات پس از فروش شامل  آپگرید ورژن و رفع عیب هسته به مدت یک سال به صورت رایگان به مشتری ارائه خواهد شد .
 7. پس از دریافت و تایید سفارش قالب درخواستی شما بر روی سیستم مدیریت محتوای پارمیس نصب خواهد شد ، در صورتیکه امکانات اضافه ای نیز در هنگام خرید خود سفارش داده باشید بر روی سیستم نصب و پیکربندی خواهد شد .
 8. تحویل مستندات و فال های آموزشی مورد نیاز مشتری به همراه گذر واژه و نام کاربری مدیریت سایت.
 9. شروع خدمات پس از فروش مطابق موارد اعلام شده در بند .6

 


مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید