درگاه اینترنتی

  گفت و گو با اپراتور

بهینه سازی وب سایت :


هر محصولی یا خدمتی که ارائه می شود در صورتی که به صورت مکرر بهینه و یا اصلاح نشود از سایر محصولات و خدماتی که  رقبای شما ارائه می دهند عقب خواهد افتاد و چه بسا از بازار حذف خواهد شد ; دقیقا این مصداق برای وب سایت های اینترنتی نیز صادق است در صورتی که وب سایتی به لحاظ ساختار و مطالب موجود در آن بهینه سازی و اصلاح نشود در موتورهای جست و جو از سایر رقبای خود عقب خواهد افتاد و نتیجه این امر کاهش بازدید کنندگان یا همان مشتریان شما و در نهایت افول فروش شما خواهد بود, متاسفانه موتورهای جستجو به زیبایی وب سایت شما اهمیتی نمی دهند آنها به دنبال مطالب سایت هستند , هرچه راحت تر مطالب را بیابند سایت شما از نظر آنها رتبه بهتری دارد.

و در این رقابت متاسفانه عدالت به صورت کامل رعایت می شود و سایتی رتبه بهتری می یابد که بهینه تر باشد , نتیجه آن که از روش بهینه سازی وب سایت بیشتر از طراحی وب سایت نباشد , کمتر از آن نخواهد بود , براساس آمارهای رسمی که وب سایت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک , 85 درصد بازدید های واقعی یک سایت از موتور های جست جو به وب سایت شما هدایت شده اند و 63.5 درصد از این بازدیدها از موتور جستجوی گوگل به وب سایت شما ارجاع داده می شود با این حساب دیر اقدام کنید رقبای شما مشتریان شما و بازار شما را از شما خواهند ربود .

گروه انفورماتیک پارمیس جهت بهینه سازی وب سایت (seo) و افزایش بازدید وب سایت شما راه کارهایی حرفه ای , قانونی و عملی پیشنهاد می کند که در حداقل زمان بتوانید در صدر نتایج جست جوی گوگل قرار بگیرید , متخصصان واحد بهینه سازی وب سایت همگی مسلط به دانش seo و دارای مدارک رسمی از سازمان های بین المللی هستند , دانش بهینه سازی وب سایت را خوب می دانند و نتیجه کار خود اطمینان دارند پس قبل از اینکه شروع به صرف هزینه های سنگین جهت تبلیغات و افزایش بازدید خود با روشهای نا کارآمد نمایید با مشاورین واحد بهینه سازی وب سایت پارمیس تماس بگیرید.


مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 
 • گامهای سئو

 • هزینه سئو

 • نمونه کار ها

علم بهینه سازی وب سایت برای موتور های جست و جو (seo) در واقع اعمال یک سری تکنیک ها بر روی هسته و متون وب سایت بر اساس الگریتم های خاص در راستای افزایش بازدید و ارتقای رتبه وب سایت در موتور های جست و جو (Google) می باشد که انجام آن مستلزم آشنایی کامل به قوانین seo می باشد . البته این تکنیک ها بر خلاف تصور عموم تکنیک های پیچیده ای  نیستند اهمیت موضوع در اعمال صحیح این تکنیک ها در راستای کسب نتیجه مناسب که همان افزایش بازدید و ارتقای جایگاه سایت در موتر جستجو نهفته است . گاه پیش می آید به دلیل عدم تخصص در این کار وب سایت هایی به دلیل تقلب در افزایش بازدید و یا بهینه سازی ساختار سایت به صورت کلی از لیست موتور های جستجو حذف شده اند ، از این رو پیشنهاد ما به شما سپردن این کار به متخصصین seo  می باشد :

و اما گامهای کاری ما در بهینه سازی وب سایت شما:

 • آنالیز رقبا و قدرت آنها در برابر شما
 • آنالیز و طبقه بندی اهداف مورد نظر
 • آنالیز کلمات کلیدی با آخرین گزارشات گوگل
 • تهیه متون و صفحات وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو
 • طراحی وب سایت بر اساس استاندارد های گوگل
 • گرفتن لینکهای مفید به وب سایت و تبادل لینک
 • معرفی وب سایت به گوگل
 • آنالیز بازدیدکنندگان وب سایت شما و تهیه گزارشات و ادامه همکاری با سازمان برای حفظ رتبه های بالا در گوگل

البته تیم بهینه سازی وب سایت پارمیس پس از اتمام کار و تحویل نتیجه به مشتری به عنوان یک مشاور در کنار شماست تا در صورت نیاز به تغ

هزینه پروژه سئو از وب سایت تا وب سایت دیگر متفاوت است چون بستگی به فارسی و انگلیسی بودن وب سایت و کلمات و همچنین در بعضی از کلمات کلیدی ممکن است رقابت بالاتری وجود داشته باشد و نیازمند ماه های بیشتری برای بهینه سازی  است ، بنابراین نیاز به آنالیز اولیه در مورد سایت از طرف کارشناسان ما وجود دارد.

 • با توجه به نحوه اجرای پروژه سئو و بهینه سازی وب سایت و این مطلب که وب سایت مورد نظر به چه صورتی طراحی و ایجاد شده است اجرای این پروژه ممکن است از 3 تا 12 روز وقت نیاز داشته باشد.
 • در این قسمت هزینه ماهانه و کل اجرای پروژه سئو برای پنج لغت در نظر گرفته شده است و شرکت متعهد می شود در این مدت این پنج لغت را در موتورهای جستجو بهینه کرده و در صفحات اول جستجوی گوگل قرار دهد.
 • قیمت های اعلام شده از طرف کارشناسان پارمیس تنها برای پنج کلمه کلیدی می باشد ، در صورت داشتن ده کلمه قیمت دو برایر و در به صورت داشتن پانزده کلمه کلیدی سه برابر خواهد بود.
 • با توجه به اینکه تکنیک کار ما بر پایه بهینه سازی و لینک بیلدینگ می باشد بر این اساس برای بهترین بازدهی سئو قراردادهای پارمیس سه ماهه ، شش ماه و دوازده ماهه خواهد بود یعنی مشتریان موظف هستند برفرض مثال سه ماه متوالی کار کنند. در صورت نقض مجبور خواهیم بود که لینک بیلدینگ را قطع کرده و مشتریان بایستی مجددا از اول شروع به کار کنند.
 • بعد از گذشت شش ماه مشتریان برای آنکه در صفحات بالاتر بمانند و یا اینکه بالاتر روند می بایست  ماهانه 150 دلار به قیمت روز جهت خرید لینک پرداخت نمایند. بنابراین برای شش ماه نگهداری وب سایت در جایگاه اول قیمت 900 دلار خواهد بود.( توجه شود که ممکن است بعد از تحویل وب سایت رقبای شما نیز شروع به بهینه سازی وب سایت خود نمایند و جایگاه شما را تسخیر کنند پس پیشنهاد ما تمدید قرارداد نگهداری وب سایت با پارمیس است )
 • در پایان هر ماه ، گزارش کاملی در مورد رتبه بندی کلمات کلیدی شما و مقایسه با ماه های قبل برای شما ارسال خواهد شد.
کلمه کلیدی نام وب سایت موقعیت در گوگل کلمه کلیدی نام وب سایت موقعیت در گوگل
هاست ویندور www.maralhost.com صفحه اول شهرک صنعتی www.yazdiec.ir صفحه اول
گواهینامه SSL www.maralhost.com صفحه اول
نرم افزار شکایات www.dornacms.com صفحه اول
سرور www.serverpars.com صفحه اول
هاست نامحدود www.serverpars.com صفحه اول

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید