درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور

ارئه خدمات پشتیبانی جز لاینفک ارائه خدمات گروه انفورماتیک پارمیس بوده است . هرکدام از مشتریان پارمیس پس از عقد قرار داد خرید محصول و یا خدمات به عضویت سامانه مدیریت مشترکین پارمیس در آمده و از این طریق ارتباط ما با مشتری حفظ خواهد شد . در این سامانه مشتری می تواند در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی داشت از طریق واحدهای تخصصی پشتیبانی گروه انفورماتیک پارمیس درخواست راهنمایی و مشاوره نماید .

در حال حاظر مشترکین پارمیس می توانند از راه های زیر از خدمات پشتیبانی بهره مند شوند :

حضور در شرکت (با هماهنگی قبلی)  و استفاده از خدمات پشتیبانی

استفاده از خدمات پشتیبانی بر روی خط (آنلاین) از طریق صفحه اصلی پورتال پارمیس

استفاده از خدمات پشتیبانی تیکتینگ با ورود به بخش کاربران داده گستر پارمیس

برقراری ارتباط تلفنی با واحدهاب مختلف پارمیس از طریق شماره تماس های درج شد در منوی "ارتباط با ما"

بهره مندی از خدمات آنلاین به صورت ریموت بر روی کامپیوتر مشتری جهت ارائه خدمات پشتیبانی و آموزش به مشتری (در این روش ابتدا نرم افزار پشتیبانی ریموت را از منو "دانلود نرم افزار پشتیبانی و سپس تماس با واحد پشتیبانی")

استفاده از اطلاعات آنلاین بخش آموزش و سوالات عمومی

محصولات ارائه شده در این وب سایت شامل گارانتی بازگشت هزینه نمی باشند مگر اینکه در قرار داد فی مابین داده گستر پارمیس و مشتری در این خصوص شرایطی تعیین شده باشد

مشتری می تواند قبل از سفارش محصول نسخه نمایشی آن را از ما درخواست نمایند تا از ویژگی ها و امکانات آن اطمینان حاصل نماید ، به همین دلیل درخواست فسخ خرید و بازگشت هزینه بعد از خرید محصول امکانپذیر نمی باشد

 

تمام تلاش پرسنل پارمیس جلب رضایتمندی مشتری و ارتقای سطح کیفیت خدمات خود می باشد , امیدواریم با یاری مشتریان گرامی بتوانیم خدمات مطلوب و رضایت بخش ارائه دهیم.


مطلب را به اشتراک بگذارید :Ask!Facebook!Google!BuzzLive!Yahoo!

 

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید