درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور

 

گروه انفورماتیک پارمیس به منظور ترویج سطح علمی و عملی طراحان نو پای وب سایت کار آموز می پذیرد .

علاقه مندان به گذراندن دوره کار آموزی در این مجموعه لازم است فرم ضمیمه شده در انتها را تکمیل نموده و پس از ارسال با واحد طراحی وب شرکت داده گستر پارمیس به شماره : 03116263661 و 03116263665 تماس حاصل نمایند .

شرایط لازم جهت شرکت در این دوره ها :

1 - حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی و یا در حال تحصیل در این مقطع تحصیلی

2 - گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش : گرافیک - بازاریابی و امور بازرگانی - کامپیوتر و IT

3 - حداقل ساعت کار آموزی 240 ساعت

 

 

 

 


این مطلب 46950 بار خوانده شده است

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید