درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور
شنبه, 10 تیر 1391 11:46

گوگل ترند Google Trend چیست؟

(به این مطلب امتیاز دهید)
(3 :امتیاز این مطلب)

 

گوگل ترند یکی از ابزار مورد علاقه کاربران اینترنتی و صاحبان وب سایت در سراسر دنیا می باشد که می توانند در هر منطقه جغرافیایی وضعیت کلمات پر ترافیک را مشاهده کنند.

گوگل ترند

 

شما می توانید با ابزار گوگل ترند ، مباحث مورد علاقه افراد را در سراسر جهان پیدا کرده و مقایسه می کنید. علاوه بر آن گوگل ترند به شما نشان خواهد داد که کلمات چقدر در موتور جستجوی گوگل در بازه های زمانی مختلف سرچ شده است.

همچنین گوگل ترند نمودارها را برای مردمی که مایل هستند در کدام منطقه جغرافیایی یک کلمه کلیدی جستجو شده است را به نمایش می گذارد.

در سال 2008 بود که شرکت گوگل برای وب مسترها و عموم مردم این محصول خود را معرفی کرد.

گوگل ترند همچنین به کاربران خودش اجازه می دهد که بتوانید بین دو اصطلاح مقایسه هایی انجام دهند. یکی از ویژگی های گوگل ترند این است که اخباری را که مرتبط با اصطلاح در نمودار هست نشان میدهد.

در انتها یادآور می شویم ابزار Google Trend می تواند در سئو، بهینه سازی وب سایت و تبلیغات در گوگل کمک کند.

این مطلب 3611 بار خوانده شده است

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید