درگاه اینترنتی

    گفت و گو با اپراتور
سه شنبه, 23 خرداد 1391 06:39

چطور یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم ؟

(به این مطلب امتیاز دهید)
(0 :امتیاز این مطلب)

نتخاب های زیادی پیش روی شماست. قیمت های مختلف ، سوابق مختلف و ادعاهای درست یا غلط افراد مختلف.  قیمت های بسیار متفاوت هستند. از 300 هزار تومان تا بالای 5 یا 6 میلیون تومان. همه می گویند بهترینند و وب سایت خودشان را با همین سیستم طراحی نموده اند. امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهند و شرکت های بسیار بزرگی طرف قرار داد آنها هستند. ولی ایا این رزومه ها و کار ها درستند؟ آیا ایشان همان خدماتی که ادعا دارند را ارائه می کنند و یا خیر.

 

برای اینکه بیشتر روشن شوید باید ابتدا چند مقاله زیر را بخوانید :

امکانات بخریم یا وب سایت

طراحی حرفه ای وب سایت چیست؟

هزینه واقعی طراحی یک وب سایت چقدر است ؟ ( قسمت اول وب سایت های ارزان قیمت )

هزینه واقعی طراحی یک وب سایت خوب چقدر است ؟ ( قسمت دوم وب سایت های متوسط )

 

اگر من را به عنوان مشاور انتخاب می کردید مراحل زیر را پیشنهاد می کردم که البته ترتیب ایشان مهم نیست و بهتر آن است که همه را با هم مقایسه کرده و بهترین تصمیم را برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت بگیرید :

 

نخست :

وب سایت خود شرکت را ببینید. آیا مورد قبول شما هست یا خیر ؟ این شرکت اگر خود مدعی بهترین خدمات و کیفیت است آیا خود از وب سایت خوبی بهره می برد و یا می گوید ما کوزه گریم و از کوزه شکسته آب می خوریم. به نظر من اگر کسی ادعایی در مورد ارائه خدمات عالی دارد خود نیز باید در این مورد در بهترین وجه ممکن عمل نماید و بهترین وب سایت ممکن را با نقطه نظر خودش داشته باشد و قابل قبول نیست که خودشان برای تجارت خود اهمیتی قائل نباشند و از شما بخواهند بهترین وب سایت ممکن را با بیشترین امکانات ممکن داشته باشید.

 

دوم :

نمونه کار های این شرکت را ببینید. آیا برند های معروفی در این رزومه قرار دارند؟ این نمونه کار ها همگی شرکت هایی مثل شما بوده اند که قبلا چیز هایی شبیه به حرف هایی که امروز شما می شنوید شنیده اند و امروز چیزی که می بینید تحویل گرفته اند.

 

سوم :

مهمترین بخش این قضیه ؛ لطفا با مشتریان این شرکت ها تماس بگیرید. میزان رضایت ایشان را جویا شوید. ببینید آیا ایشان از خدمات پیمانکار آینده شما رضایت دارند؟ ممکن است وب سایتی از نظر شما بد باشد ولی از نظر ایشان همانی که می خواستند. بهتر است میزان رضایت مشتریان را از خدمات و به خصوص خدمات پس از فروش ایشان بدانید . این همان آینده نزدیک شماست. دقت کنید که این شرکت چه پروژه ای برای شرکت مشتری انجام داده آیا فقط سال گذشته یک هاستینگ به ایشان داده و یا اینکه پروژه سنگینی را با ایشان به پایان رسانده است.

 

چهارم :

رزومه شرکت را بررسی کنید. چه میزان سابقه کار دارند. عمر شرکت های طراحی سایت در ایران زیاد نیست و به ندرت به 5 یا 6 سال می رسند . البته قدمت زیاد ملاک انتخاب نیست ولی با دیدن رزومه و مشتریان قبلی می توان میزان تجربه را محک زد.

فراموش نکنید که عمر 15 سال بعید به نظر می رسد کل فعالیت وب ایران حدود این میزان است.

 

پنجم :

میزان موفقیت برند هایی که با ایشان در مورد بازاریابی اینترنتی و یا سئو فعالیت داشته اند را بسنجید و از دور نظر دهید. آیا قابل قبول است.

 

ششم :

داده ها را با ستاده ها کنار هم بگذارید . آیا با میزان هزینه ای که می کنید به نسبت شرکت دیگر که عینا همین خدمات را ارائه می کنند چه میزان تفاوت وجود دارد.

 

و نکته آخر اینکه با فرد مطلع تری مشورت کنید. من خود می دانم که انتخاب بسیار سخت است بهتر است دقت کنید تا متضرر نشوید.

این مطلب 1630 بار خوانده شده است

طراحی حرفه ای وب سایت

زیبایی ، قدرت مدیریت ، سرعت لود بالا و اوج گسترش پذیری با محصولات طراحی وب سایت گروه انفورماتیک پارمیس

 طراحی وب سایت اولین قدم در راستای ایجاد فرصت های تازه کسب و کار به شیوه نوین می باشد . در این خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با قابلیت های مورد انتظار برای مشتری امر مهم می باشد .

از این رو حساسیت در انتخاب شرکت طراحی وب سایت امری اجتناب ناپذیر است,  معیارهایی از قبیل تجربه کاری شرکت , استفاده از تکنولوژی های نوین در طراحی وب سایت , استفاده از متخصصین فن در زمینه طراحی سایت می تواند مشتری را در تحقق اهداف خود یاری سازد.

گروه انفورماتیک پارمیس با هسته ای متشکل از برنامه نویسان و متخصص صاحب نام در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1385 تا کنون توانسته در زمینه راه اندازی کسب و کارهای نوین , مشاوره در زمینه خدمات قابل ارائه در سیر جهانی اینترنت و خصوصا طراحی وب سایت گام های بلندی در راستای تحقق اهداف مشتری بردارد . هم اکنون افتخار همکاری با مشتریان صاحب نام در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک به ویژه طراحی وب سایت را داریم که خود نشان از حسن انجام کار این گروه در ارائه خدمات به مشتری و پاسخ به اعتماد آنها می باشد .

در صورتی که شما قصد شروع تجارتی نوین در بستر اینترنت را دارید و یا اینکه به دنبال شرکتی حرفه ای جهت واگذاری طراحی وب سایت خود به آن شرکت را دارید قبل از اینکه متحمل هزینه های سنگین جهت طراحی وب سایت های غیر حرفه ای شوید جهت آنالیز تبدیل حرفه خود به یک وب سایت اینترنتی و شروع طراحی  وب سایتی حرفه ای با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره تیمی متخصص بهره مند شوید